Shiten Roletat Veneciane

Shitet nga: Bekimi 22 Dhj 23:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten Roletat Veneciane te brendshme te perdorura te ruajtura shume mire sasia 16 cope dimenzioni 1.4 x 0.80 cm dhe 1 per ballkon dimezioni 2.2 x 0.80cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim