Shiten dyer,dritare,radiator,kulmi,mobile,laminati

Shitet nga: Xhevat 18 Mar 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten dyer druri dhe plastike,dritare me izolim duplo prodhim gjerman,radiator me gypa bakri,kaldaja e nxemjes qendrore,laminat,kulmi i shtepise,mobilje salloni,kuzhina komplet,dy dhoma te fjetjes,tepiha,shkalle druri,kamin i brendshem dhe kamin oborri,fontane prej guri ne forme qypi(e vetme ne Kosove), gilindera terasash dhe gilindera oborri,sanitari banjosh e tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim