Shitet Dera

Shitet nga: Dukagjin 13 Shk 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   360 EUR

Komuna: Prishtinë
Dera osht plastik me xhom dimenzionet e saj jan 2.70cm gjatesia dhe 1.70cm gjersia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim