Shitet komplet kulmi me qeremide te KIKINDES

Shitet nga: Xhafer 22 Shk 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet komplet kulmi dimensionet jane 13m me 12m,i ka qeremidet e kikindes,jan te perdorura por shum te ruajtura dhe te forta.Qmimi eshte i sipas marrveshjes(i arsyeshem)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim