Shkallet e hekurt

Shitet nga: Brajam 08 Nën 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten shkallt e hekurt te punuar shum mir dhe matërjal siq duhet për ni pal shkoll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim