Shporta ( Kanta ) per mbeturine nga llamarina.

Shitet nga: Ali 08 Maj 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Nderrmarja jone prodhon shporta per mbeturine te kualitetit te larte por me cmim te volitshem . Shportat jane te punuara me efikasitet dhe mjeshteri profesionale. Poashtu vlene te ceket se kemi lloje te ndryshme te ngjyrave te shportave . Jane mjafte te pershtatshme per ambient te jashtem dhe garantojme per efikasitetin e tyre .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim