Shtylla per murosje

Shitet nga: Rizah Kabashi 27 Mar 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhojme dhe shesim shylla per murosje per te gjitha llojet e objekteve te larta e te uleta .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim