Skele italiane dhe shtylla metalike italiane

Shitet nga: alban 30 Mar 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 EUR

Komuna: Prishtinë
shkelet jane te perdorura por ne gjendje shume te mire per pune
jane prodhim italiane si ne foto poshte
shiten per m2 me qmime shume te arsyshem .

Çmimi per m2 te skeleve eshte 12 euro
Çmimi per cope te shtyllave eshte 10 euro shtyllate jane me gjatsi prej 4 m dhe 3.5 m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim