Skele Tobler

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Tobler Skele 27 Jan 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shesim dhe Japim me qera Skele , sasia deri ne 100 mij m2. Skele Layher komplet e Re me cope dhe M2, Qmimet per shitje prej 12eur m2 deri ne 30 eur m2 . Ju Mirpresim.


www.toblerskele-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim