Skele me qera

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: albi 07 Tet 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
i jepim skelet me qera

skelet jane te sigurta per pune ne e bejm montimin dhe qmontimin e tyre ne tere teritorin e Kosoves lajm ne kete nr viber .044-854-578 dhe 044-257-561 flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim