Skele nga alumini

Shitet nga: Bastri Bashota 24 Mar 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Skele alumini shitet vetum si set me rrota dhe gjitha paisjet tjera te kompletuara, prodhim holandez jan skele levizese edhe per objekete te larta per pune te brendeshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim