Skele

Shitet nga: Jetmir 13 Mar 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes skele dhe shtyllaa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim