Skelet italiane dhe shtylla metalike

Shitet nga: alban 21 Pri 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
shiten skelet te prodhuesit italian dhe shtylla me gjatesi deri 4.5 m

Qmimi i skeleve per m2 eshte 12 euro m2
qmimi i shtyllave 4.5 m gjatesi eshte 10 copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim