Tjegulla

Shitet nga: besir 15 Pri 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shes tjegulla qmimi sipas merrveshjes jan 2500 tjegulla dhe jan te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim