Tulla

Shitet nga: Milazim 15 Mar 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Tulla te vjetra, mund te perdoren per dekorime te lokaleve - kafiterive dhe restoranteve.
TULLAT gjinden ne Deqan.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim