Tush kabina xhami

Shitet nga: Shkelzeni 10 Jan 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Punojm tush kabina xhami me porosi punohen me xham te laminum 4+4 dhe 5+5 edhe dyr te xhamit te kalitura si dhe bejm shitjen e elementev per xham
Si
Bagllam
Dorza
Mbajtsa
Etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim