UJMLEDHSAT PER HIDRO IZOLIME ME PVC

Shitet nga: N.P.N ZYMA 13 Mar 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
UJMLEDHSAT JAN ORIGJINALE PER HIDRO IZOLIME ME PVC KEMI SHUM LLOJE SI VERTIKALE DHE HORIZONTALE SI TE FI 11O DHE FI 75.. SI DHE SHINAT PER SHTRENGIMIN E PVC JAN NGA ALUMINI SPECIAL PER KET IZOLIM SI DHE AJROSJE Te objekteve kemi dhe kandet ose qoshet qe jan special per ket pun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim