Vegla, paisje pune

Shitet nga: Rast-Fasa 03 Mar 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
NT.RAST-FASA- Ofronë keto materiale italiane;
- Vegla dhe paisje të punës
- Keramika- granit dhe porcelain
- Makina suvatimi-G4
- Pjesë këmbimi te makinëris për suvatim-G4
- Material i gatshëm suvatimi-Malta fine dhe Stabilmix Sacco kg 25( ekologjik)
-Makina prerëse të keramikave-SIGMA-RAJMONDI
- Skele
- Rafta për magazina
- Shtylla për pllaka betoni etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim