ZBRITJE E MADHE E DYERVE TE BARDHA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LULI Dje 14:40 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
PUNOJM;Dyer dhe dritare me te gjitha masat me qmime nga 60euro deri 110euro punojm dhe me porosi
+38345613117
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim