dritare dhe dyer nga plastika

Shitet nga: naim 06 Krr 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes dritare 80•140,
Dyer per ballkon 80•220.
Dyer per banjo 80*200., Qmimi per dritare 70 euro. kurse per dyer ballkoni 110euro.
per dyer te banjos vetem 120euro.
Prodhojm edhe sipas porosis bejm edhe riparimin e dritareve.
Montimin nuk e bajm as transportin
tel.044208427
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim