dritare dyer te plastikes orgjinal nga gjermanija

Shitet nga: ilir 28 Nën 03:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shesim dyr dritare te plastikes prodhim orgjinal gjerman jan te ardhura nga gjermanija shum pak të perdorura jan shum ngjendje tmir jan dimenzjone te ndryshme kem 1.30cm me.130cm dyer te tarasav jon 2.10me 90cm dy krashe jon 1.80cm me 1.40cm qmimet jan te ndryshme nvaret nga madhsija prej 80€ deri ne 130€ te interesuarit munden te na kontaktojn ne ket nr 044426482 dhe ne vaiber +38649595286 ju mir presum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim