dyer,dritare,laminat,kulmi i shtepis dera e hymj..

Shitet nga: muharrem 04 Pri 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet kulmi i shpis komplet dyer dhe dritare dyert jon 5 copa tnjejta 2 jon model tjeter 6 muj tperdorura pa as nje demtim shiten gjithashtu 10 dritare t pllastikes...po ashtu ka edhe laminat
Qmimi i volitshem....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim