dyer te ballkomit

Shitet nga: xhafer 06 Mar 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SHITEN DYER T E ALLUMINIT SHUME TE MIRA DHE TE FORTA,ME KETO DIMENZIJONE


140x190 2 copa dritare statike

60x80 2 copa dritare te banjos

80x210 2 copa dyer te ballkonit

90x 217 1 copa der per ballkon kiper eshte e plastikes e ardhur prej zvicrre materjal shume i mire dhe i fort
98x140 4 copa mrezha ( mbrojtse ) per dritare jon shume te mira dhe te forta

dhe shiten dyr per lokale siq shihet ne foto jon per dy lokale jon materj i hekurit shiten komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim