kulem tshpis

Shitet nga: besnik 13 Tet 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Prishtinë
E shes kulmin e shpis komplet shpia osht dy kat po ashtu i shes dyr dhe dritare te drurit shpia ika 10dyr dhe deren e banjos te pllastikes dhe 22 dritare krejt dritaret ekatit tpar jan pak mat vjetra se dytit amo ian tmira deri dikun shpia osht nderuar ne vitin 2000 kulmin eka tmir mundeni me ardh mi keqyr jan te montume hala .ne qindemi ne prishtin ne lagjen e spitalit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim