ndertim shtepie.

Shitet nga: xhevat 20 Shk 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Deshironi qe te keni rahati ne shtepin tuaj te re .Ateher kontaktoni
.NDERMARJA NDERTIMORE PRIVATE;
PRO-HAUS.
044472451
DHE I NJEJTI VIBER.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim