pun me gur

Shitet nga: pun 24 Mar 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 EUR

Komuna: Prishtinë
punojm me gur tegjitha punet dhe me rrasa qmimi per me rrasa kushton 13euro meter katror vetem rrasat e mia cimenti edhe zalli i juaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim