qeremide

Shitet nga: shukri 19 Tet 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes 200 copa qeremide qmim ka 15 cent copa jap dhe me lir qmimi me marveshje qeremidet jan ashtut si duken ne foto t inetresuart lajmrohen.n.numer telefonit ju Faliminderit per Mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim