rifa projektim dhe ndertim

Shitet nga: tahiri 14 Shk 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
ndërmarrja ndërtimore "RIFA" bën projektimin dhe ndërtimin e shtëpve dhe banesava, punojm ndërtim te lart dhe te ulët ,për mu bind për punen dhe kualitetin e punes ejani dhe na vizitoni. Numri për kontakt 044-342-025/044-981-158 ose në email adres (rifa@kosovaks.com)
përvoj pune 40 vjeqare
Kemi shum plane dhe peojekte sipas deshires tuaj ,ktu i keni vetem disa fot për me ju tregu per punen dh kualitetin qe e bajm , ne kemi shum profesionalizem edhe per murimin me tulle ta fasades
Kurse per planet dhe projektet e kemi artitektin ton qe kujdeset per to 044342025Ndrmarrje grup grupe punues punuese ndertim ,ndertimtari ndertimtar mjeshter per ndertimin e shpijav ,pun ,puntor,shtëpi shtepi mjeshter mjeshtër usta ustallar nnp. ,vetura kamion,kamionet ,bager,golf,pasat,mercedes,iveco,fiat,vw,opel,audi,benzin,disel,renault,troje,banesa,shtepi,lokal,apartment,frontera,nisan,honday,tyjot,mitsubish
Ndrmarrje grup grupe punues punuese ndertim ndërtim ndertim i shpijave ndertimi i shpijave shpijav murosje morator murator zidim zid mur murosje murosjen e murit murim per murim fasad fasader fasadim ly lyrje jasht brenda mrena per izolim izolimi izolimin murim i shpijav marimi ishtepive shtepis shtëpis shtëpijav shtëpijave shpis dhoma koridor kuzhin banjo vc wc punëtor mjeshter mjeshtër oborr kopsht duar duvar shpijav ,ndertimtari ,pun ,puntor,shtëpi shtepi mjeshter mjeshtër usta
Xl
ndertim shpijes shpi shpis objekt objektev objekteve company compani kompani punetor
*vw audi mercedes bmw ford opel renault peugeot citroen hyundai toyota honda fiat nissan *jaguar seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo chrysler dodge alfa golf 3 golf 4 passat *bora audi a2 audi a3 audi a4 audi a5 audi a6 audi a7 audi a8 mercedes a mercedes b8 *mercedes c mercedes e mercedes s mercedes ml bmw 318 bmw 320 mondeo focus fiesta *vectra astra signum corsa meriva laguna megane vel satis velsatis clio peugeot 206 peugeot *307 peugeot 406 peugeot 407 peugeot 607 citroen c1 citroen c2 citroen c3 citroen c4 citroen *c5 citroen c6 picasso xsatina saxo elantra camry land cruiser stilo linea punto primera x-type s-*type aleta ibiza cordoba leon octavia superb fabia lacetti aveo nubira alfa 147 alfa 156 alfa 166*4x4* gollf 4 * polo ZAFIRA opel corsa meriva astra a klas b klas mercedes golf 5 4 3 2 1KOMBI, FURGON,ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , DAEWOO, FIAT, FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERC Ndrma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim