shakt

Shitet nga: sheti 27 Shk 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes shakt per kanalizim dhe uji
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim