shesim gur dhe rrasa ne vendin e njohur ne kosove

Shitet nga: P.Morina 04 Mar 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shesim te gjitha llojet e gurve dhe rrasave e bejm edhe punimin e tyre shesum edhe jasht vendit.gjindemi ne fsh GLLAREVE komuna KLINE.te ne e keni matrialin me te mir ne kosove i pa zevendesushem ne ndonje vend tjeter.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim