shesim gur dhe rrasa

Shitet nga: patriot 02 Tet 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
shesim te gjitha llojet e gurve dhe rrasave e bejm edhe montimin e tyre qmimi me marveshje,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim