shitet meshalica

Shitet nga: Valon 10 Mar 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet meshalica , eshte ne gjendje te mir dhe funksionale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim