PIKTURA KOLEKCIONI I ARTISTEVE TE NJOFTUR

Shitet nga: zgjim 11 Sht 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Antikë dhe Art
eshte i mundur edhe kompenzimi me vetura ,truall ose banes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim