ARK ARE ME PUNIM BAKRI

Shitet nga: lulzim 14 Jan 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Antikë dhe Art
Ju ofrojme kuti te arres e pshtjellur me punim bakri dimenzion 30x20x25 cm.Kutia eshte nga anglia e blere ne vitin 1962 ne londer.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim