Antike

Shitet nga: kastriot 20 Shk 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Antikë dhe Art
te gjitha ket qe shihen ne foto me super cmim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim