Art dhe dekor sipas porosise

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Zdrukthtaria "Valoni" 21 Jan 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Antikë dhe Art
Punojme figura te ndryshme nga druri dhe gipsi sipas porosise suaj.Puna kryhet bazuar ne pervojen shumevjecare dhe talentin e pergaditjen ne akademine e arteve.Ju mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim