BAJONET AUSTROHUNGAREZE

Shitet nga: lulzim 14 Jan 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Antikë dhe Art
Ju ofrojme bajonet autrohungareze nga lufta e pare botrore ne gjendje shum te mire e ruajtur mjaft mire.Bajoneta duket si ne fotografi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim