Dyer te kualitetit te lart modele te reja

Shitet nga: lutfi 10 Krr 00:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Antikë dhe Art
nderrmarrja endriti punojm dyer nga furniri jan modelet e reja me 5 vite garancion bajm edhe ndrrim me golf 4 ose 5ose viber044196662 gjithashtu punojm edhe kuzhina me materjal te ndryshem modele te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim