Furk antike 75

Shitet nga: Endrit 06 Dhj 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Antikë dhe Art
Furk antike shum e vjeter ngjyr e kaltert e qelt e pershtatshme per lokale restoranta etj etj pres bleres serioz tel 045474193 edhe ne viber 137745474193
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim