Gilindera

Shitet nga: lami 09 Dhj 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Antikë dhe Art
Shes gilindera drurit ahu jan shum mir te shtregun dhe te rujtu per ma shum kontakto nr. 045 594 298
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim