Havan nga mesingu/shtyps.

Shitet nga: lulzim 14 Jan 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Antikë dhe Art
Ju ofrojm tri havana /shtypse/nga mesingu maisv.Te blera ne rusi ne vitet 70 dhjeta.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim