Jani

Shitet nga: Enver 11 Tet 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Antikë dhe Art
Jani ёshtё shumё i ruajtur i pa pёrdorur me kёtё siperfaqe 4m X 1.6m ( gjatёsi 4m ndёrsa gjerёsia 1.6m). Qmimi sipas marrёveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim