Jelek ipunuar me ar shek 19

Shitet nga: lulzim 14 Jan 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Antikë dhe Art
ju ofrojm jelek te punuar me pej arit te fundit te shekullit 19.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim