Komod antike

Shitet nga: Familjar 09 Dhj 01:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Antikë dhe Art
Shitet siq shifet ne foto e viteve 70/80
Gjendemi Te rrethi mbrapa Hotel bacit
Ne katin e par
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim