LIBRI I BARDH

Shitet nga: lulzim 27 Shk 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Antikë dhe Art
Ju ofrojm librin e bardh te botuar nga sekretariati i punve te jashtme dhe qeveria e Jugoslavise me 1961 ku paraqiten politikat per zhdukjen e shqiptarve duke cilsuar politiken e shqipris antijugosllave. ku liber ka qen i ndaluar dhe ka qarkullu ne menyr intere neper njerz te sigurt te rexhimit te jugosllavise .LIBER i cili ja vlen ta ket gjdo mbledhs i antikes sepse libri eshte botimi orgjinal.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim