LIBRI I BARDHE

Shitet nga: lulzim 27 Jan 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Antikë dhe Art
ju ofrojme librin e bardhe/bela knjiga/ku paraqitet politika e jugosllavie ndaj shtetit shqiptar dhe popullit shqiptar ne Kosove botim i vitit 1961.Ky liber nuk ka qen ne qarkullim te lire dhe e kane possedu vetem aparaqitkat e shtetit njerz te devothem te sistemit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim