Pikturë punuar me ngjyra vaji

Shitet nga: Piktor 07 Nën 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Antikë dhe Art
Shes pikturen me dimenzione 1m x 1.50m,punuar me ngjyra vaji ,në pëlhure,me relieve.Pres bleres serioz.Me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim