Piktura ne shitje

Shitet nga: N. Dragusha 07 Nën 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Antikë dhe Art
Shitet piktura 80X me 60X, me ngjyra akril.
cmimi 300, i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim