RADIO ANTIKE KOSMAJ

Shitet nga: lulzim 14 Jan 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Antikë dhe Art
ju ofrojm radio te vjeter 65 vjet. te markes kosmaj cila sherben vetem si zbukurim./antik/.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim