Shes Rroten E Mullirit

Shitet nga: Vehbi 07 Tet 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Antikë dhe Art
Shes Rroten E Mullirit E Prodhuar N'Vitin 1950 fotoja osht orgjinale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim